27 Ocak 2018 Cumartesi

BTS'e GAON Oylamasında Nasıl Oy Veririm?

Gaon'da BTS'e oy vermek için öncelikle "K-pop Star" uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra, "Oturum aç" yazısının altındaki seçeneklerden biriyle kaydolmalısınız.

NOT: Kaydolurken öneren kişinin adını istediğinde, uygulamayı kullanan bir arkadaşınızın adını yazarsanız, hem size hem de adını yazdığınız hesaba 100 kalp gidecektir. Ayrıca adını yazdığınız hesapla arkadaş olmuş olacaksınız.

Hesabınızı oluşturduktan sonra yapmanız gereken tek şey kalp biriktirmek oluyor. Peki nasıl kalp kazanabiliriz?

Öncelikle "İdol Ayarlarım" kısmına girerek, çıkan sayfada arama kısmına BTS yazıp Kalp ve Yıldıza tıklamanız gerekiyor."Günlük Kalp" ve "Herhangi Bir Zamanki Kalp" olmak üzere iki kısım var. Günlük Kalbi seviyenize göre alıyorsunuz. Seviyeniz ise Kalp verdikçe artıyor. O yüzden isterseniz kalplerinizin bir kısmını BTS için kullanabilirsiniz. Böylece seviye atlayarak günlük olarak daha fazla kalp kazanırsınız.


"Herhangi Bir Zamanki Kalp" kısmı ise oy kullandıkça ya da kalp kazandıkça geliyor. Kalp kazanma yöntemlerinden biri şu: BTS adına yapılan paylaşımlara tıklayıp çıkan kalplere basarsanız, 6-100 arası kalp elde etmiş olacaksınız.
Fakat tabi ki de bu eylemin bir limiti var. Bu yüzden limit çıkana kadar yapmanız gerekiyor.

Limite ulaştıktan sonra video izleyerek tekrar hak kazanabilirsiniz. "Kalplerim" kısmına basarak ulaşacağınız videoyu izlediğinizde, 5 günlük, 5 de herhangi bir zamanda olmak üzere toplam 10 tane kalp kazanıyorsunuz. Ayrıca saat başı 15 video izleyebilirsiniz, izledikten sonra tekrar paylaşımlardan kalp kazanırsınız.Ayrıca siz de paylaşım yapabilirsiniz. İki kez "Pikseli Yüksek", iki kez de "Youtube videosu" paylaşarak, paylaşım başına 50 kalp kazanabilirsiniz.Kullanıcıların sık girdiği saatler "Hot Time" olarak geçiyor. Eğer bu saatlerde girerseniz 30 Kalp kazanırsınız. Hergün Türkiye saati ile 17:30'a kadar oy atma hakkınız var. Saat 17:30 ile 18:00 arasında oy atma kapalı olup, 18:00'de yenileniyor. Bu yüzden günlük olarak saat 18:00'den önce kalplerinizi kazanıp oy vermeniz gerekiyor.

NOT: ARMY'leri arkadaşınız olarak ekleyebilirsiniz. Eğer paylaşımların altına ya da kendi paylaşımınıza
ingilizce olarak ya
zarsanız sizleri ekleyenler olacaktır. Arkadaşlarınıza günlük 3 oy verebiliyorsunuz, onlar da size... Bir oy verdikten sonra 10 dakika beklemeniz gerekiyor.Ayrıca arkadaş da davet edebiliyorsunuz. Davet ettiğiniz kişinin kaydolması size 1000 kalp kazandıracaktır.

Uygulamada çıkış kısmı yok. Çıkış yapıp yeni hesap açmak için telefonunuzun ayarlar kısmına girin: ayarlar>uygulamalar>kpopstar>verileri temizle Böylece çıkış yaparak 3 saatte 2 hesap açabilirsiniz. Kalp kazanabileceğiniz kadar hesap açmanızı tavsiye ederiz.

Oylama 11 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir.


__________________________________________________
Cr. tt_kookie
GoldenArmy99


11 yorum :

 1. My name is.Mrs.Anna Daniel. I live in Ukraine i am a happy woman today? i need to use this time to tell all people how i got my loan from this honest and God fearing man loan lender that help me with a loan of $84,000 please contact him. if you also need a loan without any problem he name is Dr Purva Pius email (urgentloan22@gmail.com) tell him that is Mrs.Anna Daniel that refer you to he

  YanıtlayınSil
 2. Do not use all of these Private Money Lender here.They are located in Nigeria, Ghana Turkey, France and Israel.My name is Mrs.Ramirez Cecilia, I am from Philippines. Have you been looking for a loan?Do you need an urgent personal or business loan?contact Fast Legitimate Loan Approval he help me with a loan of $78.000 some days ago after been scammed of $19,000 from a woman claiming to be a loan lender from Nigeria but i thank God today that i got my loan worth $78.000.Feel free to contact the company for a genuine financial Email:(urgentloan22@gmail.com)

  YanıtlayınSil
 3. Welcome To Discover Amazing India
  Nice post! It is helpful information for travellers. Thanks.
  Same Day Agra Tour Packages

  YanıtlayınSil
 4. Hi Blog Admin,
  Golden Triangle Tour India comprises of the three most tourist cities of the country located in the north – Delhi, Agra and Jaipur. For more type of Golden Triangle Tour Packages Please visit our site Travel Height
  More packages like...

  Golden Triangle Tour 3 Days
  Golden Triangle Tour 4 Days
  Golden Triangle Tour 5 Days
  Golden Triangle Tour 6 Days
  Golden Triangle Tour 7 Days
  Travel Height
  http://www.travelheight.com

  +91-7900221133, 9997783182

  YanıtlayınSil
 5. Woww’’’’ Amazing Post....Golden Triangle Tours, a superior tour in beautiful Golden Triangle Tour Packages, Tour and Stay is open for booking through Discover Amazing India. Book your well-earned Tour (India) getaway now, in Golden Triangle Tours or another of the luxury accommocations Discover Amazing India offer. One of the finest cultural experience in India along with visit to some of the finest historical monuments and UNESCO World Heritage Sites including the Taj Mahal in Agra,India
  Golden Triangle Tour with Rajasthan
  Golden Triangle Tour with Ranthambore
  Golden Triangle Tour with Udaipur
  Golden Triangle Tour with Varanasi
  Person: - Ranjeet Kumar
  Mobile: - +91- 8266881111
  Mail: - discoveramazingindia@gmail.com
  Website: - www.discoveramazingindia.com

  YanıtlayınSil
 6. öneren kişiyi takma ismini yazın diyo ama bulamadım bir hesap verirmisin yazıyım olmuyorsa çünkü

  YanıtlayınSil
 7. Bir işletme kredisi, kişisel krediler, konut kredisi kredileri, araç kredileri, öğrenci kredileri, konsolidasyon için teminatsız krediler, proje finansmanı vb. Mi arıyorsunuz? Kredi için doğru çözümleriz! Şirketlere ve bireylere% 2 faiz oranı düşük ve uygun fiyatlı krediler sunuyoruz. Bu nedenle, acil ve güvenli bir krediyle ilgileniyorsanız. Daha fazla bilgi için, lütfen bugün bize e-posta gönderin: Via: Elegantloanfirm@hotmail.com.

  YanıtlayınSil
 8. Onlar için herşeyi yaparım

  YanıtlayınSil