10 Mayıs 2015 Pazar

[HABER] BTS Müzik Programlarında Birincilikleriyle İlgili Samimi Açıklamalarda BulunduBTS, geçtiğimiz günlerde, kazandıkları birincilik ve gelecekteki etkinlikleriyle ilgili kararlılıklarından konuştu. 

Grup, 5 Mayıs'ta SBS MTV'nin "The Show"u ve 7 Mayıs'ta Mnet'in "M!Countdown"unun yanı sıra; devlet kanallarından biri olan KBS'in "Music Bank" programında 8 Mayıs günü 1.lik kazandı.

8 Mayıs'ta MBN Star'a verdikleri röportajda, Suga: "Kazandığımız ödülün ağırlığı çok büyüktü (Ç/N: Music Bank'te kazandıkları ödülden bahsediyor.) Ödülün gerçek ağırlığından bahsetmiyorum ama bu ödülü kazandıktan sonra gelecekte daha da gelişip daha da çok çalışmam gerektiğiyle ilgili bir sorumluluk hissettim. Tüm üyeler ödülün ne kadar ağır olduğunu/değerini biliyor. Umarım mütevazi bir şekilde promosyonlarımıza devam ederiz." dedi.

En büyük üye Jin ve lider Rap Monster ise şunları söyledi, "Ödülü kazandıktan sonra yurda dönerken yolda şöyle bir şey söyledik; 'Bu ödülü bize hayranlarımız verdi. Bu yüzden nereden geldiğimizi hiç unutmadan iyi işler yapmaya devam edelim.' Kendi aramızda kibirlenmeyeceğimize (böbürlenmeyeceğimize), özellikle artık her bir hareketimize ve konuşmalarımıza daha da dikkat edeceğimize ve herkesi selamlayacağımıza söz verdik."

Bir diğer üye Jimin şunları ekledi. "Hala inanamıyorum. Ödülü kazandığımızdan çok şaşırdım, resmen beynim bomboş kaldı 'Gerçekten kazandık mı?' diye düşünüp durdum. Ama sahneden indikten sonra tekrar düşününce 'Şimdiye kadar yaptığımız onca çalışma boşuna değilmiş.' Ayrıca bu ödülü kazanmamızı sağlayan hayranlarımızı da çok düşündüm. Gelecekte daha da çok çalışacağız."

Gelecekteki hedeflerinin ne olduğu sorusuna Suga şu cevabı verdi: "Bence önemli olan şey, vücutlarımız yorulsa da, sonuna kadar her zaman bu şekilde iyi işler başarmak. Her promosyon başlangıcının ilk haftasında çıkış zamanımızı düşünmemiz gerektiğine inanıyorum."

Kaynak; Soompi
Türkçe Çeviri; Zimbiyan

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder