26 Şubat 2015 Perşembe

Rap Monster; Warren G ile Ortak Çalışmasıyla Mart Ayında Solo Çıkışını YapacakRap Monster; Hip Hop efsanelerinden biri olan Warren G'den büyük yardım aldığı ilk solo single'ını Mart ayında yayınlayacak.

Daha önce comebacki için MFBTY ile de beraber çalıştığı haberini (haber çevirisi için tıklayın) kendi solo single'ı çıkaracağı haberi izliyor.

90'lı yıllarda, Dr. Dre ve Snoop Dogg ile G-Funk türünün başını çekeHip Hop efsanelerinden Warren G bu single'ı için Rap Monster'a yardım ediyor. Rap Monster ve Warren G, BTS'in reality programı American Hustle Life'da tanışmaların üstünden; beraber yazıp besteledikleri yeni bir şarkı yapmak için 23 Şubat'ta Los Angles'ta tekrar bir araya geldiler. Rap Monster 3 gün Amerika'da şarkı üzerinde çalıştıktan sonra 26 Şubat'ta Kore'ye döndü.

Bu projeyle ilgili bir temsilci şöyle bir açıklama yaptı; "Rap Monster bu çalışman, sanatçı olarak olgunlaşması için bir adım olmasını umuyor. Amerikan medyasıyla olası röportajlar ve çeşitli promosyonlar konusunu konuşuyoruz." (cr; allkpop)

Ayrıca Rap Monster bugün; ilk bölümü bu akşam  yayınlanacak Problematic Men'in basın toplantısına katıldı. Bu; Rap Monster'ın kadrosunda yer aldığı ilk televizyon programı. (Programla ilgili haber çevirimiz için tıklayın)


Türkçe Çeviri: Golden_v
Kaynak: Soompi

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder