10 Eylül 2013 Salı

MTV Rookie King Channel BANGTAN Üye Profilleri - SUGA


Doğum Tarihi: 09.03.1993
Kan Grubu: 0
Kişiliği: Açık fikirli, bir babanın karakterinde, çok kararlı ayrıca inatçı
Çekici Noktaları: Gülen gözleri, güçlü oluşu, mizah duygusu
Aile: Ebeveynler ve abi. Abimle çok yakınız. Onunla görüşeli çok uzun zaman oldu, onu çok özledim (Bunu abime kendim söylemek isterim) kardeş gibi, arkadaş gibi.
Üyeler: Jimin'e eziyet etmeyi seviyor (çok tatlı), sevimli olduğu zamanlarda onu zorluyor. Hafta sonları diğer üyeler dışarı çıktığında, Jimin ve Suga yurtta dinlenirler (Uyanma, yemek yeme, uyuma. Uyandıktan sonra ödevlerini yapma..)
Üyeleri kendine göre sıralama (yakınlık olarak): Suga = RapMon > Jin > J-Hope > Jungkook = V »»»»»»»»> Jimin

Üyeler Suga hakkında ne düşünüyor: 
RapMon: Dikkatsiz. Sonuçta can sıkıcı biri değil, etrafındaki tipleri umursamaz. Böyle olmasına rağmen, yavaşça güçsüzleşir ve çok övünür (İngilizce çeviriyi yapan kişi bu kısımdan emin değil)
J-Hope: Eğlenceli.  Güzel konuşur, bir kardeşin bilebileceği bir sürü şeyi biliyor. O sadece... kurnaz (Kötü anlamda değil) Diğerlerinin bakış açısından bakabilir. Baş başayken üyelere çok iyi bakar.
Jimin: Eğer RapMon çocukları kontrol edemezse Suga hyung gelir ve üyeleri kontrol etmede ona yardımcı olur. Asıl mesele hareket etmek için çok tembel olması, bir problem yaşanacak diye ödü kopuyor. 
V: Çok sert olsa da bize çok iyi bakıyor.
Jin: Suga'ya kıyasla, (Jin) hyung daha fazla teşekkür eder.
JungKook: Gyeongsang babası gibi. (Bir baba gibi) Çok sert ve çok olgun. Bütün bunlara rağmen kapı komşusu bir hyung gibi, ayrıca çok garip/ilgi çekici bir hyung.
Eng Trans: bangtanscouts.com
Türkçe Çeviri: S-Nuna @BTSTurkey

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder