23 Nisan 2016 Cumartesi

화양연화 / Young Forever Albüm Siparişi


Bangtan'ı dört gözle bekleyen ARMY'ler için bu harika albümü almanıza BANGTAN TURKEY olarak bir kez daha aracı olacağız! ~ 

Albüm DAY ve NIGHT olmak üzere iki versiyonda satışa sunulacak.
Albüm içeriği;

-112 Sayfalık fotoğraf albümü
-1 adet fotoğraf kartı (7 üye ve 1 toplu resim olmak üzere 8 karttan rastgele gelecek)
-1 adet sınırlı sayıda* mini photocard (DOPE promosyonlarından 7 üye ve 1 toplu resim olmak üzere 8 karttan rastgele gelecek)
*Sınırlı sayıda olduğu ve rastgele albümlere konulduğu için albümünüzün içinden mini photocard çıkmayabilir.
-2 adet CD (CD'lerin içeriği için tıklayın)
-1 adet poster (Aldığınız versiyona göre 2 tür: DAY ve NIGHT, posterleri görmek için tıklayın)
-FİYAT-

1 adet DAY ver: 105* TL
1 adet NIGHT ver: 105* TL

1'er adet DAY + NIGHT ver: 190* TL


*Ziraat Bankası hesabı olmayanların bankamatik üzerinden kartsız işlem yapmaları halinde ATM sizden yatıracağınız paranın haricinde 5TL ek ücret isteyecektir. Ziraat Bankası hesabı olan kişilerden normal havale ücreti olan 3TL alacaktır. 
-Siparişler sadece '화양연화 / Young Forever' albümü için geçerlidir.

Fiyatların bu kadar yüksek olmasının nedeni albümün özel albüm olması ve repackaged albüm özellikleri göstermesinden kaynaklanıyor. Ayrıca bizim sipariş verdiğimiz tarihler daha çok önsipariş zamanına denk geldiğinden ve albüm 2 Mayıs'ta çıkacağından, albümünüzün kargolanma tarihi de en erken o zaman başlayacaktır.

İki versiyondan alıp da aynı sayıda sipariş vermediğiniz taktirde çok sayıda olan versiyon tekli satış fiyatı kabul edilecektir. 
(Örn; Day ver'dan 2, Night ver'dan 1 adet. Bu durumda 1er adet Day+Night: 190 TL ederken, kalan 1 adet Day ver 105TL edecektir. Yani toplam; 190 + 105 TL olacaktır.)
DAY ve NIGHT versiyonları arasındaki farkı içerik olarak henüz bilmiyoruz. Tahminimizce geçen albümde olduğu gibi farklı konseptte fotoğraflar içerecektir.


Eğer siz de Bangtan'ın bu harika albümünü almak istiyorsanız yapmanız gereken aşağıda istenen bilgileri tam olarak doldurup  btsbangtanturkey@gmail.com adresine "Albüm Siparişi" başlıklı bir mail göndermek.

Ad ve Soyad:
Adres (Posta Kodu dahil):
*Adreste kapı numarasını yazmaya dikkat edin.
Tel:
Versiyon/Adet: 

-Türkiye dışından gelen siparişler kabul edilmeyecektir.
-Aldığınız bu albümler Kore'nin Hanteo listesinde sayılacak ve Bangtan'ın birincilik kazanmasına yardımcı olacaktır.
-Hangi versiyondan kaç adet istediğinizi anlaşılır bir şekilde yazınız. 
(Örn; NIGHT Ver:1 adet,  DAY ver: 1 adet gibi)


Maili gönderdiğinizde mailinizin ulaştığına dair size 48 saat içinde bir onay maili atacağız ve parayı nereye, nasıl yatıracağınızı sizlere mail yoluyla ileteceğiz.

Mail gönderimi için son gün: 4 Mayıs 2016
Para yatırmak için son gün: 5 Mayıs 2016Dip Not: Albümden BANGTAN TURKEY'e kalan küçük miktardaki para planladığımız projelerimizde kullanılmak üzerine kayıt altına alınacaktır.
6 yorum :